Preloader icon
Hakkımızda

Alanımızda Tecrübeli &
Profesyoneliz

1998 yılında çıktığımız bu yolda müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına piyasada verilen hizmetler ve çözümler arasında uyumsuzluk olduğunu fark ettik. Ufak olan işlerin çözümlerinde büyük, hantal ve uzun süreli teknikler kullanılıyordu. Bu durum müşterilere gerek zaman gerek ekonomik açıdan külfet oluşturuyordu. İşte tam da bu konuda Car Concept mini onarım sistemleri devreye girdi. Küçük bir tampon sürtme hasarına, kapıdaki ufacık bir göçüğe ya da plastik bir marşpiyeldeki avuç içi kadar hasara parçaların bütününe işlem yapmadan, değiştirmeden mini onarım çerçevesinde çözümleri devreye aldı. Bu aynı zamanda aracın satış değerini de korur hale geldi ve satış aşamasında araç değerlemelerine direkt faktör oldu.

Neden Biz

Hizmetlerimizi Sınırlandırmadık

Car Concept olarak işi sadece mini onarımda tutmadık ve 10 yıl içerisinde %98 oranında mutlu müşterimiz ile büyüdük. Böylece 3.000 kişilik dev bir aile olduk. Ailemizin her türlü hasarlarına, periyodik- mekanik bakımlarına, arıza tespitlerine ve oto kuaför ihtiyaçlarına da hizmet vermek için yeni tesislerimizi ve çalışma arkadaşlarımızı bünyemize kattık. Şu an Maslak Atatürk Oto Sanayi sitesinin tüm hizmetleri kendi bünyesinde olan en büyük firması olduk.

Kaliteli Servis 80%
Uzman Teknisyenler 90%
Uzun Süreli Garanti 70%
5 0 +
Toplam Proje
550 0 +
Araç
8 0 +
Eğitim
9 0 %
Müşteri Memnuniyeti
HAKKIMIZDA

Aynı zamanda İsviçre’nin Car Care alanında prestijli markalarından biri olan Waxoyl Türkiye distribütörü olduk. Günümüzde ise özellikle UPT Döşeme Koruma ve 100 Plus Boya Koruma ürünü ile rakiplerin arasında önemli ve özel bir konuma sahip olduk.

Kurumsal çözüm ortaklığı konusunda da hizmet vermeye devam etmekteyiz. Türkiye’nin önde gelen firmalarından Borusan, PSA ve Vavacars ile iş birliği içinde hareket etmekteyiz.

Sizlere sunmuş olduğumuz tüm bu hizmetlerin yanında, ikinci el otomobil alacaklar ve kurumsal araç kiralama firmaları için büyük problem olan aracın mevcut durumu ile ilgili tüm ekspertiz hizmetlerini ileri teknolojik ürünler ve profesyonel kadro ile vermekteyiz.

Bugün ve gelecek hedefimiz ise otomobilinizin tüm servis ihtiyaçlarında çözüm için ilk akla gelen olmak ve o ihtiyacı fark yaratarak gidermek ve en yüksek kalitedeki hizmeti; sözümüzde durup, alanında en iyi olanlarla çalışarak, sürekli daha iyisini hedefleyip fark yaratarak vermektir.

AracınızYeni Gibi Hissedin

Merak Ettiklerinizi Bize Sorun! +90 212 346 00 90

MİSAFİRLERİMİZİN YORUMLARI

100% Onaylı Müşteri Yorumlarımız

Good Quality and Good Price
Farzad Hivehchi
Profesyonel hizmet anlayışı ve güleryüzlü hizmet...sorunun çözümü hiç bu kadar hızlı olmamıştı.Tesekkurler
Murat Ersoy
Güvendiğim tek adres. İyi hizmet veriyorlar. Çözüm odaklı.
Özüm Sönmezalp